Ultimate cuckold – niekończąca się przygoda

Dominacja Ultimate Cuckold

Cuckold Ultimate Sowa i Sów wstęp


– Jesteś żałosny – syknęłam mu do ucha – Zadbam o to, żeby ta przerośnięta cipa, którą kiedyś nazywałeś fiutem, nie weszła już nigdy w żadną kobietę – zaśmiałam się mu do ucha – W życiu nie widziałam takiego małego kutasa – wymierzyłam mu mocny cios w policzek. Tylko zajęczał. Nie mógł mówić. Od kilku godzin w ustach miał wielki, czarny, metalowy knebel. Broda mokra od śliny, co chwilę opadała mu ze zmęczenia. Klęczał nago, związany niczym wieprzek czekający na rzeź, w taki sposób, żeby mięśnie bolały go przy każdym poruszeniu. Trząsł się ze zmęczenia, zimna, bólu i podniecenia – Posiedzisz tu jeszcze trochę. No już nie jęcz mi tu. Idę do drugiego pokoju. Wiesz przyszedł Maciek. Mam ochotę żeby mnie porządnie wypierdolił i może zlał się do środka. To jest prawdziwy facet. O to jest myśl. Wiesz jak będziesz grzeczną suką, to pozwolę ci wylizać cipę po. Wychodzę. Czuję, że jestem mokra. Dosłownie cieknie ze mnie. Oddycham szybko i płytko, krew szumi mi w uszach.

Uległy Rogacz Cuckold

Ultimate cuckold – władza absolutna

Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!

Czuję siłę, wiem że mam władzę absolutną. Jestem jego królową. Jednym gestem daję mu lub odbieram przyjemność. Uwielbiam doprowadzać go do stanu, w którym bodźce fizyczne i psychiczne doprowadzają go na skraj ekstazy. Nie może już się bronić przed tym. Jest wtedy jak plastelina, które mogę kształtować, według własnych potrzeb i zachcianek. Właśnie zachcianek. Wszystko toczy się według moich zachcianek. Jestem trochę jak architekt rzeczywistości. Ustalam reguły, wyznaczam granicę, by w dogodnym momencie zburzyć wszystko niczym domek z kart i zbudować w inny sposób. Właśnie taki jak mi się chce. Hej! Przygodo trwaj. Ale zaraz, zaraz. Zatrzymajmy się na chwilę. Pewnie zastanawiasz się drogi czytelniku, co się stało, że żyjemy w taki sposób? Może oczyma wyobraźni sam widzisz się w roli mojego rogacza? Albo Ty droga hotko, zastanawiasz się właśnie gdzie nacisnąć guzik, żeby Twój mąż zmienił się w plastelinę, które możesz kształtować, niczym antyczna bogini, posiadająca władzę nad każdym samcem?

Cuckold Ultimate
Domina Ultimate Cuckold

Liczących na proste rozwiązanie i przepis na „cuckold instant” muszę rozczarować. To co robimy jest niesamowitą podróżą, pełną emocji, odkrywania siebie, ale też strachu, wątpliwości. To nie działa w ten sposób, że budzisz się rano i jesteś rogaczem gotowym na wszystko, czy turbo hotką, która zawojuje męski świat. Droga w kierunku ultimate cuckold, jest trudna i pełna mniej lub bardziej nieudanych eksperymentów. To przede wszystkim praca, która trzeba wykonać we dwójkę. To skomplikowana relacja, w której jednym z najistotniejszych elementów jest przełamanie kulturowego tabu i wymiana władzy pomiędzy partnerami. Tak, tak dobrze czytasz to relacja, którą budujecie we dwójkę, ale kapitan może być tylko jeden. Następnym razem, trochę więcej o naszej historii, o poszukiwaniach kontekstu seksualnego, o punktach przełomowych, o kontroli, manipulacji, przesuwaniu granic. Przedstawimy Wam świat cuckold naszymi oczami, pokażemy przemyślenia, wnioski zostawiamy Wam.

Autorzy: Sowa i Sów

https://zbiornik.com/sowaisow

https://datezone.com/users/sowaisow/Zapraszam na nasz kanał dyskusyjny. Aby dołączyć wystarczy kliknąć Connect.

Dołączając oprócz dostępu do dyskusji dostaniesz możliwość powiadamiania o nowych postach.

Zachęcam do przesyłania waszych historii na adres cuckoldblogpl@gmail.com

6 komentarzy do „Ultimate cuckold – niekończąca się przygoda

  1. Pingback:Ultimate Cuckold - Na czym polega? - Cuckold Blog

  2. Pingback:Ultimate Cuckold – Fakty i mity – część 1 - Cuckold Blog

  3. Pingback:Gdzie znaleźć kochanka do cuckoldu? - Cuckold Blog

  4. Pingback:Ultimate Cuckold - Klatka na penisa dla rogacza - Cuckold Blog

  5. Pingback:Ultimate cuckold – poniżanie rogacza - Cuckold Blog

  6. Pingback:Sowa i Sów - Ultimate Cuckold początek - Cuckold Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.