Cuckold czyli Zdrada Kontrolowana.

Co to cuckold?

Cuckold to preferencja seksualna polegająca na czerpaniu przyjemności i satysfakcji seksualnej z zdrad partnera, która odbywają się za obopólną zgodą – dlatego nazywamy to zdradą kontrolowaną. 

W takiej relacji to zazwyczaj kobieta, nazywana Hotką lub HotWife zdradza swojego partnera z innymi, osoba zdradzająca nazywana jest Rogaczem, Cuckiem lub Cuckoldem. Ta osoba czerpie przyjemność z świadomości lub czynnego udziału w zdradzie kontrolowanej partnerki. Może mieć to postać spotkań w trzy osoby, zdawania relacji z sexu, przesyłania zdjęć lub na przykład z słuchania odgłosów sexu. Od klasycznego trójąta w 

Rodzaje cuckoldu

Rodzajów cuckoldu czyli zdrady kontrolowanej jest na pęczki. Bardzo często występuje w nim element dominacji, upokarzania z strony Hotki, w stronę Rogacza którego podnieca poniżenie, niższość względem kochanka lub bulla. Rogacz jest pasywny, a Hotka dominująca aktywna zazwyczaj to ona wybiera z kim i kiedy uprawia sex. 

Nie jest to jednak jedyny rodzaj, kolejnym popularnym schematem jest tak zwany HotWifing – rodzaj cuckoldu objawiający się dominującą postawą Rogacza który pokazuje swoją wyższość udostępniając swoją kobietę czyli Hotkę innym mężczyznom. Tutaj elementy dominacji najczęściej kierowane są w stronę osoby która zdradza. 

Odwrotny cuckold (Reverse Cuckold)

Trzeba też wspomnieć że mimo to że przyjeło się ze to kobieta jest osobą zdradzającą w takiej relacji to jest też masa kobiet które czerpią przyjemność z zdrad swojego mężczyzny. Kobietę którą podnieca zdradzanie nazywamy Cucquean a kochankę partnera Cuckcake 

Tak naprawdę nie da się zdefiniować wszystkich rodzajów czy odłamów cuckoldu, zdrady kontrolowanej ponieważ każda para może mieć inne zasady, motywy czy elementy które wywołują podniecenie w tego typu zabawach seksualnych. Ponadto preferencje mogą zmieniać się w czasie czy być zależne od nastroju. 

Zapraszam do kontaktu cuckoldblogpl@gmail.com

Zapraszam również do 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.