Opowiadanie Cuckold – Pierwsza zdrada kontrolowana z kolegą z pracy

cuckold zdrada kontrolowana

Jest to kolejna historia cuckold nadesłana przez naszą czytelniczkę, która zechciała podzielić się z wami jej historią oraz jak doszło do pierwszej zdrady kontrolowanej.

Jeśli wy chcecie podzielić się swoimi historiami piszcie na cuckoldblogpl@gmail.com


Mój pierwszy cuckold z kolegą z pracy.

Temat cuckoldu u nas zaczął mąż, prawdopodobnie było to spowodowane tym że wiedział o moim epizodzie w trójkącie z dawnych lat. Mój rogacz co jakiś czas wspomniał że chciałby mnie zobaczyć w z innym, trwało to dobre dwa lata. Na początku nic nie wskazywało na to że spełnie jego fantazje o sexie z innym, o trójkącie.

Raz na jakiś czas moja firma organizuje grille integracyjnie, spotykają się tam osoby z całej polski. Na jednej z takich imprez poznałam kolegę, z którym do tej pory utrzymywałam jedynie służbowy kontakt. Na tej imprezie bardzo dobrze i otwarcie się nam rozmawiało, o sekie pragnieniach itp.

Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!

Podczas tej imprezy to było wszystko, jednak w pracy bardzo często z sobą rozmawialiśmy, już nie tylko na tematy związane z pracą. Kolega cały czas siedział mi w głowie, a mąż ciągle pytał o to czy nie chciałabym spróbować z innym. Nadal twierdziłem że nie.

 Pewnego razu, wieczorem przy drinku mąż kolejny raz zapytał mnie czy nie mam kogoś z kim bym chciała się zabawić, dodał że mam pozwolenie na znalezienie takiego kolegi. Ta myśl coraz bardziej mi się podobała, powiedziałam że może kogoś takiego mam. Zaczął więc wypytywać a ja mu opowiadałam o koledze z grilla. Bardzo go to interesowało. 

Za jakiś czas grill integracyjny miał się powtórzyć, mąż zadawał 1000 pytań czy on też będzie i co zamierzam robić. Tak naprawdę nic nie planowałam ale ta myśl mnie podniecała. Im bliżej grila tym miałam większą ochotę na coś nowego. 

Pierwsza zdrada kontrolowana w obecności męża.

Gdy impreza się rozpoczęła od razu się znaleźliśmy, tańczyliśmy i atmosfera była coraz gorętsza. Mój mąż co chwile dopytywał co robimy, i żebym się rozluźniła. Po kliku drinkach atmosfera była gorąca, a mój mąż ciągle nakręcał mnie pytaniami. 

Po godzinie 1 wyszłam z nim na zewnątrz, zapytałam go czy ma na coś ochotę, odpowiedział że myśli o mnie od pół roku. Zapytałam go czy porozmawia z moim mężem, był zdziwiony ale po chwili domyślił się że mam na myśli cuckold. Od razu po tym złapał mnie i zaczął mnie całować, w tym momencie już wiedziałam że chcę się z nim zabawić.

 Porozmawiał chwile z moim mężem, który chwile po drugiej przyjechał po nas. Wsiadłam do auta, od razu całując się z mężem, który zawiózł nas do spokojnego lasu na parking, zapowiadał się ciekawy trójkąt. Cała drżałam i byłam bardzo podniecona. Wyszliśmy z auta, mąż zaczął mnie całować, kazał uklęknąć ssać kutasa i zdjąć sukienkę. Dodał ze mam wziąć kutasa kolegi do ręki i tak bawiłam się dwoma penisami. Po jakims czasie oboje trysneli na moje piersi, wsmarowałam spermę w ciało i pocałowałam obydwu. Po wszystkim byłam bardzo rozstrzęsiona i zaspokojona mimo że tylko ssałam kutasy. 

Tak wyglądała moja pierwsza zdrada kontrolowana w trójkącie z mężem. Od tamtego momentu zabawiałam się trzy razy. Cuckold oraz trójkąty bardzo mi sie spodobały.


To było opowiadanie erotyczne na faktach, opowiadające o zdradzie kontrolowanej, cuckoldzie napisane przez hotkę na podstawie jej prawdziwych przeżyć związanych z zdradą kontrolowaną.

Jeśli wam się spodobało i chcecie więcej komentujcie ten wpis, aby dać znać tej hotce że chcecie czytać więcej takich cuckoldowych historii.

Zachęcam do przesyłania waszych historii na adres cuckoldblogpl@gmail.com

3 komentarze do „Opowiadanie Cuckold – Pierwsza zdrada kontrolowana z kolegą z pracy

  1. Pingback:Opowiadanie cuckold - Prawdziwa historia hotki. - Cuckold Blog

  2. Pingback:Opowiadanie cuckold – Jak namówił mnie na zdradę kontrolowaną. - Cuckold Blog

  3. Pingback:Ultimate cuckold – niekończąca się przygoda - Cuckold Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.