Gdzie znaleźć kochanka do cuckoldu?

Cuckold Randka

Gdzie znaleźć bulla do cuckoldu?

Pole do popisu jest naprawde szerokie wszystko zależy od was, waszych preferencji oraz czasu…

Wiele osób w wiadomościach do nas pyta gdzie znaleźć kochanka?

Kochanka do zdrady kontrolowanej możecie znaleźć naprawdę wszędzie; wśród znajomych, w klubach, na imprezach, w swingers klubach czy Internecie.

O ile cuckold z znajomymi jest kontrowersyjny i przez wielu uważany ryzykowany to reszta źródeł wydaje się być lepsza. Zazwyczaj osoby uprawiające cuckold, swing czy zdradę kontrolowaną nie chcą aby znajomi o tym wiedzieli a więc zastanówmy się nad innymi źródłami.

Podczas szukania kochanka do cuckoldu zdecydowanie musicie uzbroić w cierpliwość, z pozoru chętnych na zdradę kontrolowaną jest wielu, jednak nie wszyscy muszą wam odpowiadać, dodatkowo dochodzi temat wystawiania, rezygnowania w ostatniej chwili. To bardzo popularne że para zostaje wystawiona chwile przed spotkaniem na seks.

Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!

Polskie serwisy seks randkowe i fora.

Tego typu serwisy mają swoją specyfikę – musicie spodziewać się masy wiadomości od facetów, selekcja ich w zależności od preferencji może być dość długa. Forum cuckoldplace pod tym względem jest łagodniejsze, panuje tam większa kultura.

Zbiornik

Zbiornik.com – Zbiornik to jeden z największych polskich portali erotycznych, seks randkowych. Poruszanie się po nim przypomina facebooka, mamy swoją ścianę gdzie widzimy seks fotki osób, które obserwujemy. Wbudowany komunikator również jest podobny do tego za facebooka. Rejestrując się z odnośnika wspierasz nasz blog.

Datezone

Datezone.pl – Kolejny, duży polski portal seks randkowy, jego zaletą jest możliwość wyszukiwania użytkowników po preferencjach np cuckold, swing, seks grupowy, zdrada.

Cuckoldplace

Cuckoldplace.pl – Największe, bardzo żywe polskie forum w tematykach cuckold, zdrada kontrolowana i swing. Cuckoldplace nie jest typowym seks serwisem a forum dyskusyjnym, na którym poruszane są dyskusje o wspomnianych preferencjach. Na forum cuckoldplace z powodzeniem możecie znaleźć kochanka.

Kluby taneczne

Tak, tutaj jak na każdej imprezie możecie znaleźć bulla do cuckoldu, możecie też postawić swoje pierwsze kroki i zobaczyć jak reagujecie na podryw, dotyk czy całowanie z obcym facetem. W zwykłym klubie raczej nie spodziewajcie się osób, znających temat cuckoldu, zdrady kontrolowanej czy swingu. Prawdopodobnie będziecie musieli wprowadzić potencjalnego kochanka w temat lub też zostawić pewne niedopowiedzenie jeśli w zabawach nie będzie uczestniczył partner.

Zdrada z kolegą…

Szukanie kochanka wśród znajomych bywa uważany za ryzykowny, z drugiej strony wiele jest tematem wielu fantazji o zdradzie kontrolowanej, cuckoldzie. Bardzo często w takich fantazjach pojawia się wątek zdrady z szefem, byłym partnerem czy nawet życiowym konkurentem. Jeśli macie zaufanych i otwartych znajomych my nie widzimy w tym problemu.

Polskie swingers kluby

Kochanka do zdrady kontrolowanej możecie znaleźć również w swingers klubach, są to typowe seks kluby organizujące różne, tematyczne imprezy np. imprezy cuckoldowe, typowe imprezy swingers czy dni dla początkujących. Nie musicie się obawiać w takich klubach nic nie trzeba a można wiele! Standardem jest zakaz używania telefonów i innych urządzeń, którymi można zrobić zdjęcia.

przykładowe kluby

Euphoria Swingers Club

Euphoria Swingers Club – Swingers klub zlokalizowany w Markach w pobliżu Warszawy.

Usta Swingers Club

Usta Swingers Club – Kolejny warszawski swingers klub.

Klub nie istnieje, nie wytrzymał lockdownu.

Swingers Club Prive

Swingers Club Prive – Klub zlokalizowany pod Częstochową.

9 komentarzy do „Gdzie znaleźć kochanka do cuckoldu?

 1. Pingback:Opowiadanie cuckold – Jak namówił mnie na zdradę kontrolowaną. - Cuckold Blog

 2. Pingback:Opowiadanie cuckold - Prawdziwa historia hotki. - Cuckold Blog

 3. PanMecenas Odpowiedz

  Nie ulega wątpliwości, że najwygodniej i najłatwiej szukać w internecie na portalach, “branżowych” można by tak nazwać:) Niemniej zdarza się że poznajemy kogoś w normalnym świecie, realnym, osoby które pasują pod względem pragnień seksualnych.
  Pierwszą parę z którą byłem w relacji cuckold poznałem na studiach, studiowałem z nim, dobry kumpel, poznał z nią i… zaczęło się:)
  Kolejne małżeństwo, już poznane na portalu, świadomie, wprost od początku wiadomo było o co chodzi.

 4. Pingback:Opowiadanie Erotyczne Zdrada - Moja hotka z sponsorem - Cuckold Blog

 5. Pingback:Opowiadani Erotyczne Zdrada - Z Przyjacielem - Cuckold Blog

 6. Pingback:Opowiadania erotyczne zdrada - Z perspektywy byka. - Cuckold Blog

 7. Pingback:Czego pragnę jako rogacz? - Cuckold Blog

 8. Pingback:Opowiadanie cuckold - mój szef zrobił zemnie rogacza - Cuckold Blog

 9. Pingback:Nieśmiały początek w cuckoldzie - Cuckold Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.