Jak zorganizować domową randkę i na nowo rozpalić uczucia?

Wybranie wypróbowanego miejsca na randkę może mieć swoje zalety, ale są też powody, by rozważyć pozostanie w domu i zorganizować w nim naprawdę romantyczny wieczór. Sprawdzone pomysły na randkę na mieście są fajne, ale przy odpowiednim podejściu noc spędzona w domu może być dokładnie tym, czego potrzebuje Twoje małżeństwo, by na nowo rozpalić uczucia.

  1. Dlaczego wyjątkowy wieczór dobrze wpływa na zdrowie psychiczne?
  2. O czym pamiętać organizując romantyczną kolację w domu?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego czasem warto odpuścić sobie wspólne wyjście i zamiast tego zaplanować dyskretną noc w domu i rozkochać swoją drugą połówkę na nowo!

Dlaczego wyjątkowy wieczór dobrze wpływa na zdrowie psychiczne?

Czy wiesz, że jeśli postawisz na zorganizowanie romantycznej kolacji w domu – Twój mózg Ci podziękuje? Nawet, jeśli nie jesteś typem, dla którego sapioseksualizm zdaje się być na miejscu pierwszym. Bowiem jest coś, co Twój mózg kocha bardziej niż wymyślne kolacje i świeże kwiaty – nowość. Twój mózg kocha nowości, co oznacza, że jeśli wieczorem zamiast znów pójść do drogiej restauracji, znajdziecie wspólnie ciekawy pomysł na romantyczny wieczór – pojawia się ekscytacja. Chodzi o nowe doznania. Za każdym razem, gdy próbujesz czegoś nowego, Twój poziom dopaminy jest stymulowany, co ma wiele zalet, w tym tworzenie silniejszego poczucia namiętności. W pewnym sensie pozostanie w domu i wspólnie oglądane filmy erotyczno psychologicznemoże być bardziej ekscytujące niż zażywanie romantycznego wieczoru w eleganckiej restauracji, którą znacie na wylot.

O czym pamiętać organizując romantyczną kolację w domu?

Takie wydarzenie to czas na pauzę. Kiedy ciągle czujesz, że gdzieś się spieszysz – na siłownię, do pracy, spotkanie z przyjaciółmi, do domu po długim dniu – nie ma czasu na cieszenie się drobiazgami. Wspólne postawienie na pyszną kolację, w tym wspólne gotowanie, a potem czas wspólnego oglądania oferty sklepów erotycznych i czytanie poradnika jak wybrać wibrator– to powinien być Wasz czas na pauzę. W świecie, w którym większość par jest bardzo zajęta, ostatnią rzeczą, jaką większość z nas chce zrobić po długim dniu, jest sprzątanie i tłumaczenie drugiej połówce, że znów nie ma się na coś czasu. Przebywanie razem bez presji czasu i bez rozpraszania uwagi jest często najlepszym sposobem na wspólną kolację. Zatem, jeśli czujesz, że zainspirował Cię ten świetny pomysł na domową randkę i będziesz chciał z niego skorzystać  – pamiętaj, aby cieszyć się tym, a nie generować dodatkowych stresów w pośpiechu i nerwach.

3 komentarze do „Jak zorganizować domową randkę i na nowo rozpalić uczucia?

  1. Pingback:Nieśmiały początek w cuckoldzie - Cuckold Blog

  2. Pingback:Sylwia i Artur - Nasze zabawy w cuckold - Cuckold Blog

  3. DENYS Odpowiedz

    Chcę poznać parę MF.Mam BI 175,68,38 i 18 cm…Chcę być służącą, niewolnicą (POZNAŃ +48575066640

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.