Nieśmiały początek w cuckoldzie

cuckold

Pierwszy cuckold

Po długich rozmowach z Partnerką o cuckoldzie udało mi się namówić ją na kochanka. W pierwszej chwili bardzo się na mnie zezłościła, że jej proponuje coś takiego. Kiedy jednak wszystko przemyślała zapytała mnie czy jestem pewny. Odpowiedziałem, że oczywiście tak. W trakcie rozmów ustaliliśmy, że sama go poszuka. Pomyślałem, że to bardzo ciekawa opcja więc się zgodziłem od zawsze marzyłem o cuckoldzie. Nie wracałem przez pewien czas do tematu aż do chwili kiedy powiedziała, że znalazła kandydata i choć na razie się poznają to wszystko jest na dobrej do realizacji. Nie zajęło jej to sporo czasu – szybko znalazła byczka do rogaczenia. Bardzo się ucieszyłem kiedy mi to oznajmiła. Domyśliłem się, że jest coś na rzeczy bo najpierw dużo czasu spędzała przy laptopie a po jakimś czasie częściej zaglądała do telefonu. Również nie co na dłużej znikała sama w łazience i kilka razy słyszałem zza drzwi jej pojękiwania często połączone z burzeniem wibratora. Przy tym wszystkim była dla mnie bardzo miła. Mówiła, że bardzo mnie kocha. Dawno nie widziałem jej takiej szczęśliwej.


Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!


Pewnego wieczoru powiedziała mi, że mają już wszystko ustalone. Przyznała się też, że wysłała mu kilka nagich fotek. Odpowiedziałem jej, że to zrozumiałe i bardzo się cieszę, że to zrobiła bo moim zdaniem jest śliczna i ma się czym pochwalić. Pokazała mi te fotki. Pierwszą wysłaną kochankowi była fotka jej cycuszków, kolejną cipki oraz całej nagiej postaci. Przyznała, że było to dla niej bardzo podniecające. Wysłała mu również filmik jak pieści się wibratorkiem. Kiedy widziałem jej cudowny orgazm na filmie aż sam się podnieciłem. Tej nocy spędziliśmy w naszym łóżku wiele cudownych chwil. Lizałem mokrą, podnieconą cipkę swojej Ukochanej dobrze wiedząc, że myślami jest z kimś innym, pragnąłem takiego cuckoldu.

Wyjście na cuckold do kochanka


Jednym z ustaleń między kochankami było to, że ich pierwszy raz odbędzie się bez mojej obecności. Nie chciała się mnie krępować. Fakt, że będzie z nim sama również bardzo mnie podniecił. Kiedy nadszedł dzień ich spotkania wzięła długą aromatyczną kąpiel, dokładnie wygoliła cipkę i nabalsamowała całe ciało. Nałożyła na siebie seksowną bieliznę w postaci prześwitującego białego stanika i uroczych prześwitujących majtek. Wyglądała tak seksownie, że miałem ochotę ją zerżnąć ale wiedziałem, że dziś zerżnie ją ktoś inny bo jestem cuckoldem. Kiedy już skończyła się szykować podeszła do mnie mocno przytuliła i zapytała czy po tym wszystkim będę ją jeszcze kochać. Odpowiedziałem, że oczywiście, że będę ją kochać nadal i to całym sercem. Uśmiechnęła się, pocałowała mnie i poprosiła, aby skoczył jeszcze do apteki po dwie paczki gumek.

Odwiozłem ją do hotelu w którym miał już czekać jej Kochanek. Zostałem w aucie. Kiedy widziałem ją znikającą w budynku moje myśli szalały. Po ok czterdziestu minutach dostałem od niej semsa: „Kochanie :* jest cudownie. On jest boski. Zrobiłam to. Jest super. Nie czekaj na mnie. Wrócę późno.” Czułem radość pomieszaną z podnieceniem i zazdrością. Wróciła po północy. Powiedziała tylko tyle, że było bosko. Pomogłem jej się rozebrać. Kiedy zdejmowałem z niej ubranie zobaczyłem jej zaczerwienioną cipeczkę i już wiedziałem, że jest zadowolona. Zmęczona zasnęła.

Obudziła mnie na drugi dzień czułymi pocałunkami. Smakowała cudownie i całowała mnie bardzo namiętnie. Powiedziała, że bardzo jej mnie brakowało kiedy była z nim ale dzięki temu, że była sam na sam mogła się wyluzować. Powiedziała, że był to najlepszy seks w jej życiu bo było długo, mocno i intensywnie. Podczas zdrady kontrolowanej przeżyła mnóstwo orgazmów i w ogóle. Przyznała też, że ja mam smaczniejszą spermę i ładniejszego penisa. To co mówiła bardzo mnie podnieciło więc zacząłem ją pieścić i całować. Na początku trochę się wzbraniała bo nie brała prysznica po wczorajszych wydarzeniach ale uspokoiłem ją, że mi to wcale nie przeszkadza. Wycałowałem ją i wypieściłem wszędzie a ona doznała mega orgazmu. Kiedy już ochłonęliśmy podała mi swój telefon pokazując fotki z jej wyczynów, cuckoldu. Wyglądała ekstra. Fotki były mocne: ona z jego penisem w ustach… ona z jego spermą na buzi, cycuszkach, cipce, pupie, brzuszku; ona z jego penisem w cipce. Kidy oglądałem to wszystko czułem szczęście, że jest spełniona i szczęśliwa…  bo dzięki temu ja też byłem szczęśliwy. Kocham cuckold

2 komentarze do „Nieśmiały początek w cuckoldzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.