Zdrada kontrolowana dla początkujących

Jeśli jesteście juz gotowi ten wpis jest dla was, jednak i tak na początku polecam zapoznać się z wpisem Jak przekonac zone do cuckoldu

Wiele osób które zaczynają interesować się cuckoldem zastanawiają się jak zacząć bawić się w tym klimacie. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi ponieważ to wszystko zależy od nas oraz naszego partnera z których chcemy realizować fantazje o doprawianiu rogów.

Zdrada kontrolowana i cuckold jest dość delikatnym tematem i należy podchodzić do niego powoli oraz bez pośpiechu, zbyt duży pośpiech może wiele zepsuć, cofnąć nas lub całkowicie przekreślić wizję zdrady kontrolowanej.

Absolutną podstawą do rozpoczęcia cuckoldu są długie i bardzo szczere rozmowy o oczekiwaniach, obawach, wizjach a także o granicach zabaw w większym gronie.

Hotka i Rogacz muszą dokładnie określić to czego pragną, czego się boją i jakie mają granice. Tego typu długie i namiętne rozmowy można urozmaicić wspólnym oglądaniem pornografii w tym klimacie oraz wymianą spostrzeżeń na ten temat.

Dobrą metodą wydaje się być metoda małych kroczków, w której to para zaczyna powoli przekraczać kolejne granice.

Hotka może zacząć flirtować z innymi, wymieniać niegrzeczne wiadomości czy zdjęcia a także założyć konto na jednym z portali erotycznych. Podczas takich zabaw oboje partnerów może badać swoje reakcje na tego typu bodźce i powoli przekonywać się czy zdrada kontrolowana jest dla nich dobra.

Zapraszam do kontaktu cuckoldblogpl@gmail.com