Opowiadania erotyczne zdrada – Z perspektywy byka.

Opowiadania erotyczne zdrada

Wchodzę do twojego domu, twoja żona otwiera mi drzwi ubrana jest dokładnie tak jak prosiłem. Szpilki i pończochy nic więcej. Zaprasza mnie do środka podaje mi drinka i prosi bym się zrelaksował. rozpina mi rozporek i wyciąga kutasa.

Tęskniłam za twoim kutasem

Muszę przyznać że twoja zdradzająca żona obciąga genialnie, łapczywie dobiera się do mojego kutasa jak by nie miała żadnego od naszego ostatniego spotkania. W sumie to prawda, od ostatniego spotkania nie miała żadnego prawdziwego kutasa. Niby ci ssała ale ty jesteś tylko rogaczem. Twoja zdradzająca żona podała mi telefon żebym Ci wysłał foty z moim kutasem w ustach, pięknie się uśmiecha prawda, widzisz ten ogień w jej oczach? Zawsze tak wygląda gdy ma go w ustach. Idealny makijaż na jej buźce zaraz się rozpłynie ale najpierw pójdziemy do waszej sypialni.

Opowiadanie o zdradzie w twoim łóżku.

Macie piękną czarną pościel na małżeńskim łóżku, założyła ją chyba specjalnie żebyś widział ślady po zdradzie.

Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!

Kładę się po stronie po której zazwyczaj śpisz ty, twoja żona robi mi Loda a ja podziwiam jej krągły tyłek w lustrze. Taka zdradzająca żona to skarb, nagrywam ci film, twoja żona z moim kutasem w ręku mówi

Miłej pracy skarbie, nie śpiesz się 🙂

Znudziło mi się to obciąganie, mam ochotę w nią wejść. Kładzie się na plecach, pod tyłek podkłada twoją poduszkę i rozchyla szeroko nogi… Słyszałem że ostatnio możesz ją bzykać tylko w gumce, wielka szkoda bo ja wchodzę bez. Gwarantuje że twoja poduszka będzie bosko pachniała spermą będziesz miał co wąchać. Wchodzę, jej cipka od wejścia jest bosko nawilżona soczkami Głośno jęknęła i zaplotła mi nogi złapałem ją za szyje i zacząłem dusić, jest teraz moją suką. Siedzisz w pracy a ja rucham twoją żonkę, na twoim łóżku, pewnie nie możesz usiedzieć z sterczącym kutasem od kiedy zobaczyłeś film. Zajebiście się rucha, i jest bardzo posłuszna. Błaga o orgazm, ale dla mnie to dopiero początek. Rozkazuje żeby się wypięła, ale to też pewnie wiesz rogaczu, przecież dostałeś film. Soki z jej cipki kapią na poduszkę, oplatam jej mój pasek wokół szyi i używam jak smyczy, kocha być moją uległą suką.

Wbijam się w nią po same jaja, szarpiąc za smycz, głośno jęczy gdy mój kutas rozpycha jej cipkę. Przyciągam ją do siebie i szeptam na ucho jaka z niej zdradzająca męża suka. Bardzo ją to podnieca gdy tak mówię. Ona dobrze wie jak podnieca cie zdrada kontrolowana, kocha mieć świadomość że dobrze wiesz rogaczu kiedy gdzie i z kim cię zdradza. Kocha opowiadać ci o zdradzie, o tym jak ją biorę.

Twoja żonka już piszczy z rozkoszy a jej cipka pulsuje, wbija paznokcie w pościel i cała się wije, założę się że sąsiedzi świetnie ją słyszą i wiedzą ze nie ma cie w domu.

Zacisnęła się na moim kutasie a ja wystrzeliłem ładunek spermy prosto w jej cipkę, cała się wije i nabija na kutasa. Wszyscy wiemy jak bosko się czujesz gdy wiesz że jak wrócisz będzie pachniała innym… Sperma wypływa i kapie na twoją poduszkę, formuje się coraz większa plama spermy wymieszanej z jej pysznymi soczkami, zliżesz to rogaczu.

Zrobiłem jej kilka fotek gdy leży wyruchana, pewnie ci je pokazywała.

3 komentarze do „Opowiadania erotyczne zdrada – Z perspektywy byka.

  1. Pingback:Opowiadanie cuckold - Prawdziwa historia hotki. - Cuckold Blog

  2. Pingback:Opowiadani Erotyczne Zdrada - Z Przyjacielem - Cuckold Blog

  3. Pingback:Opowiadanie Erotyczne Zdrada - Moja hotka z sponsorem - Cuckold Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.