Opowiadanie Erotyczne Zdrada – Moja hotka z sponsorem

Opowiadania erotyczne zdrada

Hotka szykowała sie na spotkanie z swoim sponsorem, miał konkretne wymagania, chciał żeby moja dziewczyna na spotkanie założyła jedynie przyległą sukienkę oraz szpilki, miała zapleciony warkocz oraz ostry makijaż.

Opowiadanie erotyczne zdrada z sponsorem.

Hotka wybrała z szafy sportową białą sukienkę i wysokie czarne szpile, była bardzo podniecona przed tym spotkaniem ponieważ miał być to pierwszy numerek z tym kolegą. Długo przygotowała makijaż jednak tym razem zabroniła robić mi minetki przed spotkaniem ponieważ kolega chciał mieć ją pierwszą tego dnia.

Wsiedliśmy do auta, ja prowadziłem a moja dziewczyna przez całą drogę pisała z swoim kochankiem, on był na miejscu już wcześniej. Robiła sobie bardzo wyuzdane zdjęcia a ja ledwo mogłem się skupić na prowadzeniu auta. Miejscem, w którym miała doprawić mi rogi była polana niedaleko obwodnicy Kielc.

Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!

Gdy dojechaliśmy zobaczyłem drogie auto oraz mężczyznę około 35 lat. Był dobrze zbudowany i miał imponującą brodę. Moja hotka powiedziała mi żebym został, hotka przywitała się z nim gorącym pocałunkiem, sponsor zaś odwzajemnił soczystym klapsem i załapaniem za tyłek. W tej sytuacji ciężko było mówić o grze wstępnej, kutas kolegi mojej hotki stał od samego początku a moja dziewczyna od rana była ogromnie napalona. Ja cały czas siedziałem w samochodzie i ich obserwowałem czułem się jak rasowy cuckold. Na rozwój akcji nie czekałem długo, już po chwili moja suka była przemacana, stała z piersiami na wierzchu, łapczywie je macał. Zaraz po tym rozpięła mu pasek, klęknęła i zaczęła obciągać swojemu nowemu koledze. Ssała go jak zwykle świetnie, z wielkim zaangażowaniem. Co chwile brała go po same jaja, a głębokie gardło w jej wykonaniu jest cudowne. Sponsor trzymał ją za włosy, nie było to trudne ponieważ rano zaplotła warkocz. Dociskał moją hotkę do kutasa, przez uchyloną szybę słyszałem jak się dławi.

Chwile później leżała wypięta na masce naszego auta, twarz miała skierowaną w moją stronę, patrzyłem jej w głęboko w oczy patrząc jak mnie zdradza.

Trzymał ją mocno za biodra wchodząc w jej wypiętą cipkę, w jej oczach widziałem ogień i ogromną przyjemność, patrzyła mi prosto w oczy i głośno jęczała. Nie trzeba było długo czekać aż ponownie wykorzysta zapleciony specjalnie dla niego warkocz, użył go jak smyczy ciągnąc z całej siły. Ruchał ją jak by od zawsze była jego, nie zwracał uwagi na mnie. Do tej pory taki scenariusz czytałem tylko w opowiadaniach erotycznych o zdradzie, teraz faktycznie patrzyłem na moją dziewczynę, która z radością puszcza się za pieniądze.

Auto całe chodziło, on przyspieszył i ruchał ją jeszcze mocniej wbijając się do samego końca, z jej twarzy wyczytałem że orgazm jest blisko, oboje zaczęli głośno jęczeć i dochodzić.

Wyszedłem z auta, oboje dochodzili moja dziewczyna jęczała i się trzęsła, dreszcze przechodziły jej ciało. Sponsor powoli wyszedł z jej cipki gdy ona już bez ruchu leżała na masce, podszedłem i jak prawdziwy cuckold zacząłem zlizywać wypływającą z jej wnętrza spermę. Była pyszna, zmieszana z soczkami z jej cipki. Leżała tak chwilę, po czym pożegnała się z sponsorem oblizując jego kutasa, wsiedliśmy do auta pojechaliśmy do domu. Gdy dotarliśmy dokładnie wypieściłem jej ciało, zlizałem resztki spermy.

Tak oto pierwszy raz zdradziła mnie za pieniądze.

9 komentarzy do „Opowiadanie Erotyczne Zdrada – Moja hotka z sponsorem

  1. Pingback:Ultimate Cuckold - Klatka na penisa dla rogacza - Cuckold Blog

  2. Pingback:Opowiadanie Cuckold - Kolega żony z dawnych lat. - Cuckold Blog

  3. Pingback:Nieśmiały początek w cuckoldzie - Cuckold Blog

  4. Pingback:Sylwia i Artur - Nasze zabawy w cuckold - Cuckold Blog

  5. Pingback:how long does it take keflex to work for uti

  6. Pingback:where can i buy viagra uk

  7. Pingback:gabapentin rage

  8. Pingback:what does fluoxetine feel like

  9. Pingback:lexapro brain fog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.