Jak przekonać żonę do zdrady kontrolowanej?

Jak przekonać żonę do cuckoldu to jedno z najbardziej popularnych pytań w tematyce zdrady kontrolowanej, jakie możemy znaleźć w internecie. 

Nie ma sposobu, który dał by 100% pewność przekonania. Natomiast jest kilka rad, które zbliżą cię do przemiany twojej żony w Hotkę a ciebie w Rogacza. 

  1. Twoja żona musi się dowiedzieć że chcesz zostać rogaczem. 

To jest pierwszy i dość trudny krok, od tego jak odbierze tę informacje zależy bardzo dużo. Moją radą jest zrobienie wprowadzenia przed przekazaniem tej informacji, zbadanie gruntu. Zacznij od delikatnych sugestii że twoja kobieta podoba się innym, jednak nie komunikuj przy tym dużej zazdrości a pokaż jej że podoba Ci się to że zwraca uwagę innych mężczyzn. 

Jeśli oglądacie razem film i pojawi się wątek swingu, cuckoldu zwróć na to uwagę i zobacz jej reakcje. Jeśli oglądacie razem porno lub wiesz ze ona ogląda podrzuć jej filmy z udziałem dodatkowego faceta, na początek proponuje zwykłe filmy z trójkątem ponieważ te z Cuckoldem bywają dość mocne. 

Po takich filmach możesz stopniowo kierować rozmowę na tematy trójkątów, pytać czy nie chciała by spróbować, możesz delikatnie sugerować ze podoba ci się taka wizja. 

Kolejnym tipem w odpowiedzi na Jak namówić żonę na cuckold

2. Zbuduj jej poczucie wartości i bezpieczeństwa.

Twoja partnerka musi się czuć kobieco, sexownie a także bezpiecznie przy tobie zanim stanie się hotwife. Bez tego nie zaczynaj, ona musi czuć się przy tobie dobrze, musicie mieć też do siebie bardzo dużo zaufania. Bez tego na pewno nie przekonasz żony do zdrady. 

3. Wprowadź do waszej sypialni zabawki, w tym sztuczne penisy. To zawsze fajne urozmaicenie zabaw, a przy okazji możesz je wykorzystać jako temat zaczepny do pojawienia się kogoś nowego w waszej sypialni. Sztuczny penis to też szansa na rozpoczęcie tematów o podwójnej penetracji podczas seksu. 

4. Nie przyj na siłę…

Oboje musicie być gotowi i zdecydowani na cuckold, jeśli widzisz ze twoja partnerka nie jest do końca gotowa to trochę odpuść i skup się na rozmowach aby dowiedzieć się czym spowodowany jest brak chęci do zdrady kontrolowanej. 

 

5. Pokaż jej ze nie jesteś jedyny.

W internecie jest naprawdę dużo wpisów o tej tematyce, pokaż jej że nie jesteś jedynym facetem, który chce być rogaczem, ze jest wiele takich szczęśliwych par cuckold, hotek i rogaczy. A zdrada kontrolowana to nie temat z kosmosu

 

6. Rozmowa Rozmowa Rozmowa 

Rozmwiaj rozmawiaj rozmawiaj – to mega ważne przegadajcie to dokładnie, wspólnie fantazjujcie. 

Po lekturze zapraszam cie do wpisu Zdrada kontrolowana dla początkujących 

Zapraszam do kontaktu cuckoldblogpl@gmail.com

Jeśli ktoś was zapyta Jak przekonać żonę do cuckoldu? to podeślijcie ten wpis.

Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Jeden komentarz do „Jak przekonać żonę do cuckoldu?

  1. DENYS Odpowiedz

    Chcę poznać parę MF.Mam BI 175,68,38 i 18 cm…Chcę być służącą, niewolnicą (POZNAŃ +48575066640

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.