Ultimate cuckold – uważaj o czym marzysz

Drrrrrr – zadzwonił domofon – Kochanie, Michał już tu jest – usłyszałem gdzieś z pokoju głos Sowy – No to teraz się zacznie zabawa – radośnie zaszczebiotała – Wiesz kochanie, że twoja pani zawsze spełnia twoje fantazje i marzenia. Cóż i tu mnie miała, dosłownie i w przenośni. Leżałem właśnie rozciągnięty i przywiązany do łóżka. Dupsko wypięte mocno w górę, pulsowało rytmicznie bólem. Czułem jak pieką mnie miejsca gdzie przed chwilą spadał pasek. Pod brzuchem czułem kilka poduszek, które Sowa wykorzystała do tego żeby, jak to ujęła dupa była łatwiej dostępna. Z zakneblowanych ust ciekła mi ślina, co strasznie bawiło Sowę – O kochanie cieknie ci ślinka, na myśl o kutasie? -Pytała niewinnym głosikiem. Nie wiedziałem ile już tak leżę. Kiedy masz zasłonięte oczy, nie możesz mówić  i się ruszać, łatwo tracisz poczucie czasu. Byłem przerażony, ledwie kilka tygodni tematu rozmawialiśmy o mojej fantazji, opowiadałem Sowie, że chciałbym kiedyś poczuć kutasa w dupie, a teraz leżałem przywiązany do łóżka, z wypiętym, gotowym dupskiem.

Uległy rogacz

A do mieszkania zbliżał się mężczyzna, który miał mnie zerżnąć, co właśnie oznajmił nieubłaganie domofon – Kochanie idę otworzyć, nigdzie nie uciekaj – Sowa roześmiała głośno. Chwilę później dzwonek do drzwi i ciche głosy 

– Cześć, wejdź zapraszam – Sowa cicho zaprosiła naszego gościa do domu.

– Cześć, wybacz, że musieliście czekać, o tej porze trudno tu do was dojechać – usłyszałem męski, zdecydowany głos.

– Nie przejmuj się, suczka po prostu poleżała trochę dłużej, a ja zdążyłam przygotować trochę dupkę na penetrację. Jak ci się podoba – usłyszałem gdzieś nade mną.

– No fajne dupsko, nie wiem tylko czy pomieści mojego kutasa, w końcu to dziewica – zaśmiali się oboje

– Hm, wiesz co musisz mi pokazać co tam masz, bo nie jestem najlepsza w zgadywanki – Sowa zgrabnie pociągnęła rozmowę – O cholera, ale armata – usłyszałem pełne podziwu stwierdzenie Sowy – Mmmmm, jaki smaczny – po chwili dobiegło mnie głośne odgłosy mlaskania. Sowa robiła mu w najlepsze loda.

Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!


– Zerżnij mnie, zerżnij mnie na nim – krzyknęła wyraźnie podniecona. Poczułem jej ciepłe ciało na sobie. Chwilę później zaczęli się rytmicznie poruszać. Z jej ust wydobywały się ciche pojękiwania, które w miarę upływu czasu robiły się co raz głośniejsze i bardziej dzikie. Nagle przestali – Odsuń się proszę, mam dla twojej suki niespodziankę – usłyszałem głos Michała. Ktoś wyrwał mi zdecydowanym ruchem knebel z ust, i nagle poczułem jak do środka wdziera się kutas. Nie mogłem się opierać, zmęczone szczęki nie stanowiły żadnej przeszkody. Poczułem jak jest wielki, nie mogłem oddychać. I nagle się zaczęło. Mocne szybkie ruchy, z trudem łapałem oddech. I nagle koniec – głośny jęk Michała i potok spermy zalewający mi usta. Uderzył mnie kilka razy kutasem w twarz, wepchnął knebel – Połknij to suko – rzucił ostro. Połknąłem, czułem że uszy czerwienieją mi. – O cholera, suczka się wstydzi – zaśmiała się Sowa – Idź proszę pod prysznic, otworzę wino i przyjdę do Ciebie – powiedziała Sowa – Kochanie my idziemy się troszkę pobawić, ale wrócimy jeszcze do ciebie – szepnęła mi do ucha.

cuckold

Nie wiem jak długo ich nie było. Z łazienki dobiegały mnie śmiech i głośne jęki na zmianę. Po jakimś czasie głowa sama mi opadła. Zmęczenie i stres zrobiły swoje. Obudziłem się nagle i gwałtownie. Czułem mocny uścisk na jajach i coś wiercącego się w moim tyłku – O śpiąca królewna się obudziła – usłyszałem głos Michała – No dobra, teraz może zaboleć – poczułem jak coś mocno napiera na moją dziurę – Rozluźnij się bo będzie jeszcze gorzej – Mocny klaps spadł na moją dupę. Zawyłem bo nacisk robił się co raz bardziej nieprzyjemny i nagle … wszedł, czułem jak jest we mnie, wypełnia każdy centymetr dupy. Nie dał mi odpocząć, zaczął rytmicznie mocno i zdecydowanie mnie rżnąć. O kurwa, jakie to jest … nie miałem siły zebrać myśli Głośny jęk zaczął wyrywać mi się z gardła. Ślina ciekła mocno po brodzie. Kutas sterczał mocno. Pierdol mnie mocniej …Tylko jedna myśl w mojej głowie. Kocham cię bardzo – cichy szept Sowy wprost do mojego ucha.

.

Autorzy: Sowa i Sów

https://zbiornik.com/sowaisow

https://datezone.com/users/sowaisow/

Zapraszam na nasz kanał dyskusyjny. Aby dołączyć wystarczy kliknąć Connect.

Dołączając oprócz dostępu do dyskusji dostaniesz możliwość powiadamiania o nowych postach.

Jeden komentarz do „Ultimate cuckold – uważaj o czym marzysz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.