Jaki typ cuckoldu jest twoim ulubionym?

fantazje o zdradzie kontrolowanej
Fantacje o zdradzie kontrolowanej

Temat cuckoldu jak kazdy temat którym głównym czynnikiem są ludzie ciężko zdefiniować, nie zawsze warto ale czasem uproszczone definicje pomagają się nam komunikować. Na powyższym obrazu jest 14 dość popularnych typów fantazji o zdradzie kontrolowanej i cuckoldzie o różnym stopniu “zaawansowania”. Wydaje mi się że każdy rogacz czy hotka, który juz poznali swoje fantazje, motywacja związane z cuckoldem odnajdą coś dla siebie.

Przedstawiam najpopularniejsze fantazje o zdradzie kontrolowanej, cuckoldzie.


Sprawdź nasz cuckoldowy instagram! Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. KLIKNIJ!


Fantazje o cuckoldzie i zdradzie kontrolowanej

 1. The Voyeur Cuckold – Czyli rogacz który lubi wygodnie rozsiąść się w fotelu i patrzeć jak jego hotka doprawia mu rogi z kochankiem. To chyba jeden z najbardziej popularnych schematów wokół cuckoldu. Siedzący mąż, partner który ogląda jak jego kobieta zdradza go z innym mężczyzną ku jego uciesze.
 2. The Waiting Cuckold – Czyli zabawa polegająca na tym, ze rogacz nie jest bezpośrednim świadkiem zdrady swojej żony, może być on w tym czasie w pokoju obok i słuchać dżwięków rozkoszy płynących z zdrady kontrolowanej jego partnerki lub być gdzieś poza domem z świadomością że jego kobieta oddaje się innemu .
 3. Threesome – Czyli standardowy trójkąt, podczas którego hotka oddaje się swojemu facetowi oraz bykowi.
 4. Threesome Cuckold – Trójkąt między dwoma kochankami i hotką, rogacz nie bierze w tym czynnego udziału w cuckoldzie tylko patrzy jak jego kobieta zdradza go z dwoma byczkami.
 5. Escort Wife – Czyli żona która oddaje się za pieniądze, temat dość kontrowersyjny nawet w kręgach ludzi bawiących się w cuckold. Wiele par twierdzi że bawią się w zdradę kontrolowaną z względu na płynącą z tego radość a nie pieniądze. Ja uważam żę może być to poprostu element gry, który wnosi dodatkowe podniecenie i pikanterie.
 6. The Sissy Cuckold – Zniewieścieli faceci przebierający się w damskie ciuszki, na pewno to znacie tym razem jest to w wydaniu cuckoldowym i bardzo często jest to element upokorzenia dla rogacza
 7. Gangbang – Klasyczny gangbang, seks grupowy za przyzwoleniem męza, partnera z udziałem kilku innych mężczyzn.
 8. Bisex cuckold – W takim układzie zazwyczaj rogacz jest biseksualny, i pomaga swojej hotce zadowalać kochanka gdy ona go zdradza. Robi mu loda, itp. Czasem przyjmuje to formę forced biseks czyli uległy rogacz jest zmuszany przez swoją dominującą hotkę do seksu z jej kochankiem.
 9. Cuckold Gangbang – czyli gangbang bez udziału faceta a za jego świadomością ze jego kobieta zabawia się z kilkoma facetami
 10. Dogging – czyli seks na łonie natury, dla wielu osób to dodatkowe podniecenie wynikające z takich czynników jak możliwość nakrycia przez kogoś lub poprostu miłość do natury.
 11. Cuckold gangbang – Gangbang, seks grupowy, grupowa zdrada kontrolowana za świadomością partnera ale bez jego udziału i obecności.
 12. Submissive cuckold – Uległy i oddany swojej hotce rogacz, ona jest panią i ma władzę nad rogaczem Zdradza go z innymi facetami a jej partner podczas tych sotkań jest dominowany i zazwyczaj upokarzany..
 13. Wife on vacation with her lover – Hotka jedzie gdzieś z swoim kochankiem, a rogacz zostaje w domu z pełną świadomością że jego kobieta zdradza go z kolegą, śpią i żyją razem.
 14. Chastity cuckold – Czysty roacz, znaczy to tyle ze rogacz nie ma prawa kochać się z swoją kobietą, ona ma pełną dowolność co do zabaw z innymi. Często jako gadget używany jest męski pas cnoty.

Są to dość popularne fantazje na temat cuckoldu. Podzielcie się waszymi fantazjami, tymi które juz zrealizowaliście lub te, o których na razie tylko o nich myślicie.

Zapraszam na nasz kanał dyskusyjny! Wystarczy kliknąc dołącz!

Zachęcam do przesyłania waszych historii na adres cuckoldblogpl@gmail.com

2 komentarze do „Jaki typ cuckoldu jest twoim ulubionym?

 1. Krzysiek Odpowiedz

  15. Cuckold bez wiedzy męża.
  Najczęściej praktykowany przez nas rodzaj cuckoldu, bo najłatwiejszy w realizacji i nasz ulubiony.

  Ma mnóstwo zalet z punktu widzenia żony. No i z punktu widzenia kochanka oczywiście też. A ja jako rogaty mąż lubię się dostosowywać do upodobań żony i wspierać jej seksualną wolność.

  Fakt, że nie muszę wiedzieć o seksie żony z innym mężczyzną i każdorazowo wyrażać zgody sporo ułatwia. Umożliwia żonie spontaniczną zdradę z kimkolwiek zechce, gdy tylko nadarzy się do tego okazja.

  O wiele łatwiej również o kochanka. Nie musi to być zaznajomiony z tematem cuckoldu bull szukany przez parę tygodniami. O ile nie miesiącami. Łatwość tego typu zdrady przypomina łatwość zdrady w związku klasycznym.

 2. Robert Odpowiedz

  Krzysiek, powinieneś dodać najważniejsze – obopólna wiedza, nawet ta po fakcie. Inaczej to nie jest Cuckold a nazwyklejsza zdrada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.