Zdrada kontrolowana czy warto?

Czy warto bawić się w cuckold?

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy warto bawić się w cuckold, nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.

Cuckold ma bardzo dużo zalet, podobnie jak zabawy w swing czy otwieranie związku. Jeśli wasza relacja jest na tyle stabilna ze jesteście pewni że zdrada kontrolowana nie zaburzy waszego życia jak najbardziej warto zainteresować się cuckoldem.

Cuckold może ożywić związek.

Zdrada kontrolowana według opinii wielu zdecydowanie ożywia namiętność, przywraca dawny ogień. Rogacz swojej Hotki podświadomie może wyczuwać rywalizacje podczas cuckoldu co może mieć wiele pozytywnych efektów w jego zachowaniu.

Zdrada kontrolowana korzyści.

Zdrada kontrolowana to pozwolenie swojej kobiecie na sex z innymi, co może zdecydowanie podbudować świadomość, poczucie własnej wartości czy samoocenę.

Wielu rogaczy wypowiada się że oglądanie swojej kobiety podczas cuckoldu z innym mężczyzną jest wspaniałym i bardzo podniecającym widokiem, hotki zaś odradzają na nowo swój temperament który znacząco rośnie. Cuckold może w ten sposób rozpalić relacje łóżkowe pary również w relacji sam na sam.

Jest to też świetny sposób na poznanie innego wymiaru sexu czy po prostu przyjaciół i osób podobnych do nas samych.

Musicie jednak pamiętać że zdrada kontrolowana musi być przemyślanym i bardzo dobrze przedyskutowanym krokiem w waszym związku. Cuckold nie jest naturalnym zwyczajem łóżkowym i należy do niego podchodzić z dystanem. Na naszym Cuckold Blog znajdziecie wpis Zdrada kontrolowana – Jak zacząć? Polecam go wam.

Na Blogu Cuckold niedługo pojawią się prawdziwe historie par związane z zdradą kontrolowaną.

Zapraszam również do

Oraz do kontaktu: cuckoldblogpl@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.