Zabawki erotyczne dla kobiet

Jakie kobiety najbardziej kręcą facetów w łóżku? Oczywiście te bezpruderyjne, wyzwolone, doskonale znające swoje potrzeby i potrafiące eksperymentować. Korzystanie z zabawek rodem z sex shopu nie musi kojarzyć się z wulgarnością, aby jednak rozwiać to wrażenie, warto dokładnie zapoznać się z ofertą sklepów dla dorosłych.

Zabawki do BDSM – erotyka w finezyjnym wydaniu

BDSM to „wyższa szkoła jazdy” łóżkowej, która niekoniecznie musi wiązać się z realizacją całych wyreżyserowanych scenariuszy związanych z dominacją, biciem czy podduszaniem. Warto wprowadzić do swoich zabaw łóżkowych jedynie niektóre akcesoria BDSM – na przykład korek analny, lateksową maskę czy pejcz. Pozwolą one podnieść seks na nieco wyższy poziom i sprawić, że w łóżku będzie trochę goręcej. Wśród wielu inspirujących zabawek erotycznych można znaleźć wibratory dla kobiet, ale nie tylko. Drobiazgi służące do dominacji i bondage’u mogą mieć bardzo seksowną, subtelną stylistykę, dzięki czemu nie tylko spełniają przypisaną im funkcję, ale również podkręcają sypialnianą atmosferę, bo bardzo działają na wyobraźnię.

Jak przełamać tabu w łóżku? Odwiedzić sex shop

Wzajemne poznawanie własnych ciał przez partnerów doprowadza zwykle do momentu, w którym seks staje się sztampowy, nudny, przewidywalny, i tak naprawdę trudno w nim cokolwiek zmienić, bo wiązałoby się to z koniecznością przełamania pewnego tabu. Erotyczne zabawki dla kobiet służące do samozaspokajania mogą bardzo przysłużyć się obojgu partnerom. Partnerka, która doskonale zna swoje ciało i jego reakcje, będzie śmielej wyrażała swoje potrzeby w łóżku, a to faceci uwielbiają najbardziej. Estetycznie wykonany korek analny to z kolei zabawka, która pozwala wprowadzić jeszcze jeden, ciekawy element przyjemności do łóżka, i to bez wychodzenia z własnej strefy komfortu – wystarczy tylko zaproponować partnerowi użycie go lub zrobić to samodzielnie. Wspólna wyprawa do sklepu dla dorosłych może być bardzo pouczającym przeżyciem dla obojga – a gdy brakuje śmiałości, niech będzie to przynajmniej wspólne odwiedzenie sklepu internetowego!

Akcesoria BDSM – które warto mieć w nocnej szafce?

Kobiety, które uwielbiają seks, i które chętnie zaspokajają swoje potrzeby również w samotności, mają w swoich szafkach nie jeden, lecz nawet kilka różnych wibratorów. Zarówno te dyskretne, w postaci szminki, które można wrzucić do swojej torebki i zabawić się choćby w kinowej toalecie, jak i potężne, zapewniające stymulację łechtaczki, warg sromowych i pochwy na wielu różnych płaszczyznach. W zależności od nastroju można wybrać gadżet oferowany przez sex shop, który sprawdzi się w celu uzyskania delikatnego pobudzenia, jak i pełnego, mokrego orgazmu. Korek analny z fantazyjną końcówką pomoże przy silniejszej stymulacji i mocnym szczytowaniu w zabawach z wibratorem, ale też przy podkręcaniu łóżkowej atmosfery wraz z partnerem. Lina do krępowania, kajdanki, pejcz, kulki analne i maska to niezastąpione gadżety, które każda para powinna mieć w swojej nocnej szafce – z pewnością przydadzą się nieraz, więc warto postawić na produkty wysokiej jakości!

Opublikowane w BDSM

2 myśli o “Zabawki erotyczne dla kobiet

 1. Pingback:Opowiadanie Cuckold - Kolega żony z dawnych lat. - Cuckold Blog

 2. Obroża Odpowiedz

  Zgadzam się, że gadżety erotyczne powinny być wysokiej jakości, wtedy spełniają swoje zadanie na wielu płaszczyznach: wysokiej jakości gadżety ze skóry naturalnej mimo tego, że są sporo droższe dają wiele w zamian. Zapach skóry nadaje klimat, wysokiej jakości wykonanie np. pejcza budzi respekt i pobudza zmysły. Wytrzymałość takich wyrobów jest nieporównywalnie większa od tanich zamienników.

  Osobiście polecam wysokiej jakości ręcznie robione gadżety ze skóry naturalnej firmy KORISA
  http://www.korisa.pl

  Są to gadżety z najwyższej półki, które zachwycają wyglądem, zastosowaniem ale i budzą respekt.
  Mają bardzo duży wybór i wykonują również indywidualne zamówienia.
  Warte swojej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.